O nás


Predstavujeme Vám GERHAT PEDALS TEAM

Firma Gerhat bola založená už v roku 1989. Jej výroba je zameraná na gitarové a basgitarové efekty, zosilňovače, gitarové hlavy a komba.. Jedná sa o plne ručnú výrobu . To znamená, že každý výrobok má špeciálnu intenzívnu starostlivosť a kontrolu. Mimoriadna pozornosť je venovaná povrchovej úprave krabičiek, ktoré sú vyrobené z pevného kovového alebo hlinikového materiálu. Okrem toho sú Gerhat produkty vyvinuté v úzkej spolupráci s hudobníkmi, aby sa ich potreby a predstavy preniesli do reality …
  Ľudovít Gerhat
  Ľudovít Gerhat
  CEO & factory
  Johny Vaško
  Johny Vaško
  Designer & Sales Manager
  Fredy Babic
  Fredy Babic
  Creative maker
  Patrik Babic
  Patrik Babic
  IT manager
New collection
Gerhat pedals Edition 2017

NAše ciele

Nápad

Spolupracujeme priamo s hudobníkmi, takže poznáme ich potreby a vieme, aký zvuk chcú vo svojom geare dosiahnuť. Preto viacero pedálov vzniklo na základe podnetu od rôznych hudobníkov!

Dizajn & Vizuál

O dizajn našich nových produktov sa stará Adventure Soul Media. Spolupracujeme s profesionálmi, ktorí vedia, že každý pedál má svoj príbeh a svoju "osobnosť".

RUčná výroba

O výrobu a testovanie každého pedálu sa stará priamo zakladateľ GP, Ľudovít Gerhát. Každému produktu sa venuje adekvátny čas a starostlivosť.

Spokojnosť zákazníka

To je pre nás to najdôelžitejšie! Naša priorita, je poskytnúť kvalitu pre každého zákazníka. Preto má spoločnosť Gerhat, tak dobré meno medzi hudobníkmi na Slovensku i v zahraničí!